registrace

home   o fanaticos

Summer Fanaticos turnaj

čtvrtek, 11.08.2011 19:06

Po zimním premiérovém ročníku turnaje fanoušků 1.FC Slovácka se v sobotu 30.července uskutečnil, před prvním ligovým utkáním, II.ročník tzv. „Fanaticos cupu“. Turnaje, kterého se nakonec zúčastnilo 6 mužstev, se uskutečnil v útrobách stadionu Miroslava Valenty za tribunou „B“. Mezi registrovanými týmy nechybělo ani mužstvo poskládané z něžnějšího pohlaví, které se určitě neztratilo a okořenilo samotný turnaj.

Podobné články

Jednotlivé týmy byly rozděleny do dvou tříčlených skupin, kdy první dva postupovali do semifinále a následně se utkali o konečné pořadí a týmy umístěné na třetím místě si to rozdali o celkové 5.místo. V každém utkání bylo k vidění několik zajímavých momentů (viz. video níže) a jednotliví účastníci se bavili jak fotbalem na hřišti, tak probíráním tématiky našeho milovaného klubu, jak asi dopadne úvodní kolo, ve slovácké dědině, kde na ně čekalo občerstvení.

Konečné 5.místo ukořistili v nervy drásajícím souboji ženy pod hlavičkou „Fanaticos girls“, když přehráli Šovkiho tým „Drslavice city fans“. V souboji o třetí místo byli nakonec úspěšnější borci ze Starého Města, ale tým „Sedláčkovi brigády“ jim byl velice zdatným soupeřem. V repríze finále I.ročníku se opět utkaly borci z „Beergate-BG1“ a „Jiskry Staré Město“. Tentokráte se ale z prvenství radovalo Beergate a oplatilo tak Jiskře porážku ze zimy. Nejlepším brankářem pak byl vyhlášen ukrajinský brankářský fantom Šovkovskij a nejlepším hráčem/kou Lenka Černá.

Turnaj nám zhodnotil jeden z členů pořádající fanouškovské skupiny Beergate-BG1 Michal Vlček: „S turnajem jsme spokojeni a doufáme, že nejenom my. Turnaj splnil svůj účel, čímž bylo sejít se společně s fanoušky Slovácka a užít si fotbalové odpoledne spojené s pozdější návštěvou ligového duelu. Malou kaňkou byl nakonec nízký počet přihlášených týmů, ale doufáme, že na III.ročníku, který se zase uskuteční před jarní sezónou, bude počet týmů okolo 15 jako tomu bylo naposledy.“