registrace

home   o fanaticos

Report ze zápasu s Brnem

úterý, 12.05.2015 13:30

Ve 27. kole nás doma čekalo moravské derby se Zbrojovkou Brno, které bylo z důvodu televizního diktátu naplánováno na páteční večer. Bilance výhry-remízy-prohry byla u obou týmů stejná, a tak se dal na hřišti očekávat vyrovnaný souboj. Předpovědi se potvrdily. V prvním poločase měly oba týmy několik šancí, ale skórovat se nepodařilo ani jednomu. Druhý poločas začali lépe domácí, do vedení jsme se dostali v 55. minutě zásluhou Libora Doška, který proměnil vstříc Dušanu Melichárkovi pokutový kop, jenž byl nařízen za sražení agilního Trávníka. Tři body na Slovácku nechtěl nechat aktivní Zavadil, který tvořil většinu akcí Zbrojovky. Vyrovnání zařídil v 79. minutě, když proměnil v gól standardní situaci. Zápas skončil spravedlivým skóre 1:1 a oba týmy braly bod.

Podobné články

DIVÁCI: V páteční večer navštívilo utkání 4517 diváků. Fanoušci Brna slušně zaplnili hostující sektor.

ULTRAS: Oba fanouškovské tábory si připravily nápisy ke smrti polského fanouška Dawida, který umřel na následky střelby projektilem do hlavy z rukou policie. V našem podání znělo: SMRT FANOUŠKA JE JAKO SMRT BRATRA, RIP DAWID, ACAB. V sektoru hostí se objevil také nápis vázaný k jejich fanouškovi přezdívanému Sumeček a nějaké pyro. My se prezentujeme nápisem KDO NA MORAVĚ PANUJE? SLOVÁCKO TO PŘECE JE! doplněným o modré a bílé balonky. Na síti visí tři vlajky a v sektoru se objevují velké mávačky.

SUPPORT: Mira se vrátil na stupínek, aby nás vedl v tomto důležitém utkání. Support je od začátku slušný, má to tempo a bavíme se. Po gólu se samozřejmě dostáváme do varu a předvádíme asi nejlepší domácí support letošní sezóny. Utkání má dobrou atmosféru z obou stran.

FINANCE: V uplynulých dvou týdnech se za materiál utratilo 935 Kč (izolepy + barvy), na výjezdu v Plzni se na choreo a v tombole vybralo 588 Kč. Na zápase s Brnem se vybralo 810 Kč.

POD ČAROU: Již tento pátek 15. 5. nás čeká výjezd na pražskou Letnou, kde se ve 20,30 v dalším televizním utkání střetneme se Spartou Praha. Neseďte doma a podpořte svůj klub i na výjezdech!