registrace

home   o fanaticos

Report z výjezdu do Příbrami

neděle, 21.02.2016 19:35

V 18. kole Synot ligy zajíždělo Slovácko na půdu Příbrami. Slovácko mělo stejně jako Příbram před zápasem 20 bodů, a tak oba týmy toužily po třech bodech. Za nevlídného počasí, které přineslo déšť a silný vítr, začal zápas, do nějž lépe vkročili Středočeši. Příbramští nastřelili dokonce tyčku, do kabin se ale šlo za bezbrankového stavu. Slovácko ve druhé půli zabralo a také se dostalo k několika šancím. Když se zápas chýlil ke konci a vypadalo to, že oba týmy si body podělí, udeřil Libor Došek, když prostrčil balon v poslední minutě za Aleše Hrušku. Slovácku tak spadly do klína veledůležité tři body a my všichni mokří a zmrzlí až na kost jsme jeli domů se super pocitem a na Moravu dovezli výhru 1:0.

Podobné články

DIVÁCI: Utkání dle oficiálního zápisu navštívilo 1827 diváků. Jak všichni víme, realita se ani zdaleka neblížila tomuto číslu. Pár stovek diváků sledovalo zápas z obou tribun (odhadem max. 500), v sektoru hostí se nás sešlo 30.

ULTRAS: V domácím sektoru nebyl k nalezení aktivní fanoušek, i když Uran ultras se většinou doma v menším počtu schází. My jsme se prezentovali dvěma vlajkami na síti a nápisem ROZHODČÍCH SE NELEKEJTE, NA SOUPEŘE NEHLEĎTE.

SUPPORT: V nepříjemném vlezlém počasí, kdy nám celý zápas fučelo do obličeje a pršelo do očí a nebylo se velice kde schovat a ukrýt, jsme fandili spíše jednoduchými pokřiky, i když došlo i na skákačku pár odvážných do půl pasu. I přes nepřízeň počasí nás snad bylo slyšet.

POD ČAROU: Kdo nejel, opět může litovat. Vstřelit gól v devadesáté minutě je prostě pecka, kterou v teple domova nezažijete. Navíc utkání s Příbramí, Jihlavou či Bohemkou jsou ta, ve kterých se láme chleba. To, že nebodujeme proti Plzni, snad nikoho nemůže překvapit (ne že by to nešlo, ale jaksi se to neočekává). Tak proti Jihlavě nazdar :-)