registrace

home   o fanaticos

Report z výjezdu do Příbrami

neděle, 30.03.2014 21:27

Los 22. kola přichystal Slovácku výjezd do Příbrami. V Příbrami se nám venku daří, poslední tři zápasy jsme si odtud odvezli vždy plný počet bodů. Soupeř se navíc nacházel blízko sestupového pásma, což z nás činilo favorita. Roli jsme ovšem nepotvrdili, i když jsme už ve třetí minutě vedli po gólu Milana Kerbra. Do poločasu bylo vyrovnáno Krbečkem a v druhé půli nám Příbramští odskočili dokonce na dva góly. Jirka Valenta se pak ještě pokusil vykřesat šanci na bod, když vsítil branku po daleké standardce (za což si určitě vyslouží pár nominací na gól kola), třetí gól už byl ale nad síly Slovácka, a tak jsme ze středních Čech odjeli poraženi s výsledkem 2:3.

Podobné články

DIVÁCI: Jak to u té Litavky počítají, to se nikdy nedozvíme, každopádně oficiálně nahlášená návštěva 2168 vede k pousmání. Zápas reálně navštívila tisícovka diváků, když slovácký sektor okupovalo asi 70 fanoušků, z nichž 40 přijelo autobusem, zbytek auty. Dokonce se k nám do sektoru vydali i dva fanoušci z Londýna na kukačku (že si ale vybrali šlágr kola :-)). Domácí kotel tvořilo asi padesát fanoušků.

ULTRAS: Domácí si nachystali nastříhané papírky (dá se tomu vůbec říkat ultras produkce?) a vyvěsili vlajku Uran fans. My jsme se v desáté minutě prezentovali modrobílou plachtou se znakem Fanaticos a písmeny FCS. Svůj sektor jsme také ověnčili několika vlajkami a přivezli si mávačky. Semtam se ozval i nějaký dělobuch.

SUPPORT: Příbramský kotel se jistě za poslední roky zvedl, jde u nich ale pořád vidět, že jsou v začátcích, fandí převážně jednoduché pokřiky typu: Jedeme, Příbram, jedeme či Hejá Příbram. Stadion se dvakrát zapojil do opakovačky. My fandíme ve vlnách, na začátku dost dobře, i delší chorály, na konci prvního poločasu to trochu uvadá a za stavu 3:1 se zmáháme jen na jednodušší údernější pokřiky Slovácko do toho nebo Hoši bojovat. Support nebyl špatný, ale nedá se mluvit o nějakém super výkonu. Když se do toho opřeli všichni, stálo to za to.

POD ČAROU: Výjezd to byl povedený, dokonce jsme nachytali nějaký bronz. Příští neděli nás čeká oblíbená Spartička, tak všeci do kotle, v modrobílém, přiveďte kamarády, známé a pojďme si to užít!

ZA SLOVÁCKO NAVŽDY BIJE NAŠE SRDCE MODROBÍLÉ!