registrace

home   o fanaticos

Report z výjezdu do Příbrami

úterý, 15.05.2012 13:14

Poslední a tedy třicáté kolo poslalo Slovácko do Příbrami. Slovácko mohlo pomýšlet na 7. příčku, pokud by v utkání zvítězilo a zároveň by Jablonec prohrál střetnutí s Mladou Boleslaví. Utkání v Příbrami zahájili lépe domácí, když měli několik šancí včetně zahrávání penalty, kterou neproměnili, takže nakonec šlo do vedení ve 44. minutě Slovácko, když se trefil Libor Došek. Ve druhém poločase se rozjela kanonáda hostí, Došek zvýšil na 2:0, Volešák na 3:0 a i přesto, že vysoký útočník neproměnil penaltu, dosáhl nakonec hattricku, čímž stanovil konečné skóre 0:4, tedy nejvyšší výhra Slovácka venku! Jablonec proti Boleslavi selhal, a tak modrobílí dosáhli skvělého sedmého místa.

Podobné články

DIVÁCI: Místní hlasatel nahlásil 1500 diváků, což je k smíchu. Na tribunách pro domácí bylo cca 300 osob, v kotli hostů se nás sešlo asi 100, když 76 osob přicestovalo autobusem, někteří auty ze Slovácka a další  přijeli z Prahy. Kotel domácích neexistoval.

ULTRAS: Domácí měli jen velkou plachtu, která možná zastínila těch 1000 diváků... My jsme si připravili papírovou plachtu: HOŠI DĚKUJEM 11/12 se znakem Fanaticos a dvacet papírů se jmény hráčů a jejich čísly. Plachty jsme ve druhém poločase vytahovali jednu po druhé a u toho vyvolávali jména našich slováckých bojovníků. Přivezli jsme si taky mávačky a vlajky.

SUPPORT: Příbramští nic. My jsme fandili celkem slušně, ale na náš počet to mohlo být mnohem lepší. Vývoj utkání nám nahrával a hráčům sme připravili domácí prostředí.

POD ČAROU: K zasmání uvádíme perličku z deníku Sport, kde oznámkovali domácí fanoušky známkou 3 a Fanaticos známkou 2, takže sme vlastně byli ještě o stupeň horší než příbramští.. těžko říct, jak můžeme byt horší, když domácí ani jedenkrát nezařvali... :-)