registrace

home   o fanaticos

Report z výjezdu do Brna + fotky

pondělí, 21.09.2015 20:19

V 7. kole Slovácko zavítalo na půdu brněnské Zbrojovky. Slovácko v minulém kole prohrálo doma s Libercem, i tak ale do tohoto utkání vstupovalo jako favorit. Trenér Habanec udělal v sestavě několik změn, když v obraně nastoupili Hofmann a Břečka a v záloze Sadílek a Civić. Slovácko vstoupilo do zápasu aktivně a prvních třicet minut soupeře přehrávalo. Poté ale otěže zápasu převzala Zbrojovka. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu, začátek druhého poločasu ale poznamenal smolný gól Slovácka. Modrobílí se z branky nedokázali otřepat, a když v 80. minutě Řezníček skóroval podruhé, bylo vymalováno.

DIVÁCI: Nahlášená návštěva zněla 3502 diváků, i když opticky to tak doopravdy nevypadalo. Nás se v sektoru hostí sešlo zhruba 150.

ULTRAS: Domácí si nepřipravili žádné choreo. My jsme měli modrobílou pruhovanou plachtu s černým písmenem F a nápis na plotě MODROBÍLÍ FANATICI. Sektor jsme vyzdobili mnoha vlajkami.

SUPPORT: Fandění bylo lehce nad průměrem, žádný fanatismus to z naší strany nebyl, ale nebyla to ani ostuda. Kotel vedl Mira.

POD ČAROU: V sobotu v 15:30 už nás čeká utkání s předposledními Bohemians 1905, kteří stále čekají na výhru v tomto ročníku Synot ligy, je potřeba je nechat čekat dál a podpořit po dvou ligových prohrách Slovácko naplno!